Начало >Добруджа >Култура

"Втори меден месец" на добричка сцена на 22 юли

04.07.2022 г. 14:33:45 ч.
/
"Втори меден месец" на добричка сцена на 22 юли
Театър „Искри и Сезони“ ще представи в Добрич „Втори меден месец“ на 22 юли от 19 часа в Младежки център.Искра Радева, Антон Радичев, Елена Кънева, Теодор Елмазов, Теменуга Первазова и Деси Стоянова играят в комедията на Мортимър и Кук. Режисьор на спектакъла е Димитър Стоянов.

Тази комедия много забавно и много смешно ни разкрива основни детайли в човешките взаимоотношения – фалш и лицемерие, пресметната любов и лъжлив морал. Това авторите правят с виртуозно изградени комедийни характери, с изобилие на словесни сентенции и каламбури, без да поучават, без да ни сочат с пръст.
 
Билети на касата на Младежки център.

Коментирайте
Подобни новини
Културен афиш в Добрич за периода 22 – 28 юни
Културен афиш в Добрич за периода 22 – 28 юни
Влади Въргала влиза в роля в пиеса на д-р Хасан Ефраимов
Влади Въргала влиза в роля в пиеса на д-р Хасан Ефраимов
Представят книгата на Ивайло Дончев „Пътят от Каракол“
Представят книгата на Ивайло Дончев „Пътят от Каракол“
"Бароков концерт на свещи" ще изненада добричлии на 23 юни
"Бароков концерт на свещи" ще изненада добричлии на 23 юни



Яндекс.Метрика