Начало >Добруджа >Култура

"Втори меден месец" на добричка сцена на 22 юли

04.07.2022 г. 14:33:45 ч.
/
"Втори меден месец" на добричка сцена на 22 юли
Театър „Искри и Сезони“ ще представи в Добрич „Втори меден месец“ на 22 юли от 19 часа в Младежки център.Искра Радева, Антон Радичев, Елена Кънева, Теодор Елмазов, Теменуга Первазова и Деси Стоянова играят в комедията на Мортимър и Кук. Режисьор на спектакъла е Димитър Стоянов.

Тази комедия много забавно и много смешно ни разкрива основни детайли в човешките взаимоотношения – фалш и лицемерие, пресметната любов и лъжлив морал. Това авторите правят с виртуозно изградени комедийни характери, с изобилие на словесни сентенции и каламбури, без да поучават, без да ни сочат с пръст.
 
Билети на касата на Младежки център.

Коментирайте
Подобни новини
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
Галин Ненов представя дебютната си книга „Щастието. То обича тишината“
Галин Ненов представя дебютната си книга „Щастието. То обича тишината“
Културен афиш в Добрич за периода 22 – 28 юни
Културен афиш в Добрич за периода 22 – 28 юни



Яндекс.Метрика