12-годишна роди във Враца

30.01.2016 г. 11:31:58 ч.
/
12-годишна роди във Враца
Момиче на едва 12 години роди голямо бебе, съобщиха от родилното във врачанската болница, пише Монитор. Невръстната Борислава от монтанското село Мадан се сдобила със здрав син, който тежи 3180 грама и е дълъг 50 сантиметра. Раждането е протекло напълно нормално, майката и бебето са добре, поясниха лекарите пред изданието. Девойката е изоставена от родителите си отдавна. Преди да роди е била настанена в звено „Майка и бебе“ във Враца. Социалните работници, които са работили с нея са категорични, че Боби не е била жертва на насилие. Тя обаче не казва кой е бащата на бебока, който вече е записан в регистрите с името Галин. От болницата във Враца уточняват, че това е най-малката родилка досега в отделението. След изписването Боби отново ще се върне в социалното звено, където се грижат за непълнолетни майки. Случаят с родилката – дете пък ще се разследва от компетентните органи.
Снимка:mbalvratsa.org
Източник:Вестник Монитор

Коментирайте
Подобни новини
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"



Яндекс.Метрика