27 медала за каратеките на "Самурай" от Международната Купа "Каварна"

04.07.2022 г. 08:42:23 ч.
/
Общо 27 медала спечелиха състезателите на КК Самурай, на проведеното вчера последното състезание от календара на Българската Национална федерация Карате за този полусезон. На международна купа "Каварна" участие взеха 14 клуба с 200 участници. Самураите спечелиха 10 златни,10 сребърни и 7 бронзови медала. Златните медалисти са Пеньо Пенев - мъже ката, Тулчан Мехмед -60кг. до18г. и ката до 18г., Давид Николов ката и кумите 45 кг. 2009г., Дея Иванова - ката 2011г., Дарина Димитрова - 2013г., ката, Валерия Панайотова - ката до16г., Отбор мъже ката - Пенев, Кръстев, Мехмед и Отбор девойки - Панайотова, Василева и Иванова.
С призови класирания завършиха още: Кристиян Иванов, Денислав Еролов, Йоан Илиев, Венелин Илиев, Кристияна Панайотова, Петър Йорданов.
Предстои подготовка за Световното първенство по годжу рю през септември в Италия.