Начало >Добруджа >Общество

Абитуриентите от ФСГ първи минаха по червения килим (ВИДЕО)

23.05.2024 г. 19:58:26 ч.
/ ИА Добруджа
Абитуриентите от ФСГ първи минаха по червения килим (ВИДЕО)
Зрелостниците на Финансово-стопанска гимназия „Васил Левски“ първи имаха честта да минат по червения килим на стилна церемония по изпращането им, организирана от Община Добрич.

Красиви, елегантни и щастливи младите добричлии дефилираха под цветна арка и червен килим под бурните аплодисменти на своите близки и приятели. Всеки от абитуриентите получи свитък с лично послание от кмета на Добрич Йордан Йорданов, който също бе гост на тържествената церемония.

Припомняме, заради ремонта на центъра, през тази година изпращането на абитуриентите от випуск 2024 ще се състои в три поредни вечери на Мемориалния комплекс „Хан Аспарух“.

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика