Начало >Добруджа >Общество

Ангел Петков отново е директор на Инспекцията по труда в Добрич

02.06.2023 г. 14:14:19 ч.
/
Ангел Петков отново е директор на Инспекцията по труда в Добрич
Ангел Петков  отново застава начело на Областната инспекция по труда-Добрич. На този пост Петков е назначен от 05.06.2023 г. след спечелен  конкурс. Припомняме, той бе директор на Инспекцията и в периода август 2017 до април 2022 година.
Петков е на 34 години. Работи в инспекцията от 11 години. Завършил ЕГ "Гео Милев", а след това Икономическия университет във Варна  със специалност мениджмънт, както и  информационни технологии.

Коментирайте
Подобни новини
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"



Яндекс.Метрика