Начало >Добруджа >Общество

Ангел Петков отново е директор на Инспекцията по труда в Добрич

02.06.2023 г. 14:14:19 ч.
/
Ангел Петков отново е директор на Инспекцията по труда в Добрич
Ангел Петков  отново застава начело на Областната инспекция по труда-Добрич. На този пост Петков е назначен от 05.06.2023 г. след спечелен  конкурс. Припомняме, той бе директор на Инспекцията и в периода август 2017 до април 2022 година.
Петков е на 34 години. Работи в инспекцията от 11 години. Завършил ЕГ "Гео Милев", а след това Икономическия университет във Варна  със специалност мениджмънт, както и  информационни технологии.

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика