Черноморец (Балчик) отпадна от турнира за Купата на България

25.11.2022 г. 16:35:57 ч.
/
Черноморец (Балчик) отпадна от турнира за Купата на България
Черноморец (Балчик) отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби у дома с 0:3 от Ботев (Пловдив). 
„Жълто-черните“ имаха игрово преимущество през целия двубой и заслужено стигнаха до успеха след две попадения на Елвис Ману и един гол на Дилан Мертенс.
По този начин играчите на Желко Копич продължават напред към следващата фаза на турнира, където ще срещнат тима на Славия в София.


 

Коментирайте
Подобни новини
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи



Яндекс.Метрика