Черноморец (Балчик) отпадна от турнира за Купата на България

25.11.2022 г. 16:35:57 ч.
/
Черноморец (Балчик) отпадна от турнира за Купата на България
Черноморец (Балчик) отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби у дома с 0:3 от Ботев (Пловдив). 
„Жълто-черните“ имаха игрово преимущество през целия двубой и заслужено стигнаха до успеха след две попадения на Елвис Ману и един гол на Дилан Мертенс.
По този начин играчите на Желко Копич продължават напред към следващата фаза на турнира, където ще срещнат тима на Славия в София.


 

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика