Начало >Добруджа >Общество

Чрез общинските камери установиха извършител на умишлено замърсяване в центъра на Добрич (ВИДЕО)

13.11.2024 г. 14:05:54 ч.
/
Чрез общинските камери установиха извършител на умишлено замърсяване в центъра на Добрич (ВИДЕО)
Чрез общинските камери установиха извършител на умишлено замърсяване в центъра на Добрич. Умишлено замърсеният участък е на паркинга пред комплекс Виста-М срещу сградата на Стоматологията. След преглед на камерите извършителите са установени и издирени.

От видеото се вижда ясно, че изхвърлянето на отпадъците е преднамерен акт. Предметите са изхвърлени от лек автомобил малко преди 5 сутринта вчера, се вижда от кадрите.

Община Добрич напомня, че разполага с 97 камери, като изградената видео система се следи от Общинска полиция, Първо РУ на МВР-Добрич и дежурните в Общината.
 



Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика