Даниел Андреев е победител в турнира по тенис на маса "Спортувам - общувам"

07.10.2015 г. 10:22:34 ч.
/
16-годишният Даниел Андреев спечели турнира по тенис на маса "Спортувам - общувам", организиран от Младежки център Добрич. Вчера 32-ма младежи премериха сили и умения на масите на СК "Русалка". На финала се срещнаха Даниел Андреев и неговия връстник Лазар Светославов, като Андреев триумфира след 3:0 гейма. Всички участници получиха грамоти за участие, а победителят бе награден от Директора на Младежки център Добрич - Мими Иванова с ваучер за спортни стоки, на стойност 50 лв.
Турнирът по тенис на маса е част от инициативата "Спортувам - общувам", на Проект BG06-102 "Младежки център Добрич - Вашето утре".
Проектът е финансиран по Програма "Деца и младежи в риск" на Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2009-2014.
Източник:ИА ДОБРУДЖА