Начало >Добруджа >Общество

Диалог за младежта в Добрич с участието на представители на Националния младежки форум

29.09.2024 г. 17:07:34 ч.
/
Диалог за младежта в Добрич с участието на представители на Националния младежки форум
Диалог за младежта в Добрич се проведе днес в Бизнес залата на Общината. Събитието бе част от поредицата срещи, организирани от Националния младежки форум по места.
Домакини на проявата бяха представителите на Общинския консултативен съвет по въпросите за младежта към кмета на Община Добрич. В срещата участва Павел Павлов - заместник-кмет "Стратегическо развитие и икономика" на Община град Добрич, както представители на ученически съвети от училищата на територията на град Добрич и представители на младежки организации.

По време на срещата младежите имаха възможност да изразят своите идеи за развитие на общината в диалог с местната власт, получиха насоки за това как да моделират средата си, какви са възможностите да се включат в конференции в България и Европа, запознаха се и с посланици на Диалога на Европейския съюз по въпросите за младежта

Събитието, което се осъществява с подкрепата на Община Добрич, е част от проекта “Youth Dialogue in Bulgaria” в изпълнение на процеса по Диалога на ЕС по въпросите за младежта, осъществяван от Националната работна група и с финансовата подкрепа на програма Еразъм+.



Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика