Добра новина: В Манхатън излекуваха болен от ебола

11.11.2014 г. 14:13:00 ч.
/ ИА Добруджа
Добра новина: В Манхатън излекуваха болен от ебола
Първият заразен от смъртоносния вирус ебола в Ню Йорк е оздравял и на днешния вторник трябва да бъде изписан от болницата. 33-годишният доктор Крейг Спенсър се лекуваше в специално изолирано отделение на болница в Манхатън, която е и със статут на център за лечение на ебола. Припомняме, че доктор Спенсър е бил в Гвинея като представител на „Лекари без граници", за да помага в борбата с епидемията от ебола. Лекарят се е върнал в САЩ на 17 октомври с полет от Брюксел. Към момента той е напълно оздравял от заболяването, посочиха здравните власти в Ню Йорк.

Източник:Народно събрание

Коментирайте
Подобни новини
ЕС на прага на дигиталното евро
ЕС на прага на дигиталното евро
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС



Яндекс.Метрика