Начало >Добруджа >Общество

Добрич почете паметта на жертвите на катастрофи

15.11.2020 г. 13:53:25 ч.
/
Добрич почете паметта на жертвите на катастрофи
С решение на Генералната асамблея на ООН всяка трета неделя на месец ноември се отбелязва Световният ден за възпоменание на жертвите от пътнотранспортни произшествия. С панихида в двора на храм „Света Троица“, отслужена от отец Велико, днес добричлии почетоха паметта на загиналите в катастрофи. Пред загубилите живота си на пътя отдадоха почит кметът на Добрич Йордан Йорданов, народният представител Даниела Димитрова, областният управител Красимир Кирилов, общински съветници, директорът на Областния съвет на БЧК д-р Артюн Еринозов, директорът на Областно пътно управление Георги Стратиев, началникът на сектор „Пътна полиция“ главен инспектор Жулиян Минев, председателят на Сдружение „България Вита“ Антоанета Малева, млади червенокръстци и граждани.

Коментирайте
Подобни новини
Навръх празника е премиерата на „Еньовден в Добруджа“ на Рая Петева и Анелия Радева (ВИДЕО)
Навръх празника е премиерата на „Еньовден в Добруджа“ на Рая Петева и Анелия Радева (ВИДЕО)
Празнуваме Еньовден
Празнуваме Еньовден
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Заради ремонти  преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Заради ремонти преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4



Яндекс.Метрика