Начало >Добруджа >Общество

ДПС-Добрич изключи четирима свои активисти

29.08.2013 г. 14:42:00 ч.
/
ДПС-Добрич изключи четирима свои активисти
Четирима членове на ДПС са изключени от партията в началото на юли с решение на Общинското ръководство. Това са двамата съветници от ДПС в ОбС-Добрич Денис Номан и Гюрсел Кърнак, бившият областен управител Динчер Хаджиев и Акил Осман член на Общинския съвет на партията. Мотивите за изключването по думите на председателя на организацията в Добрич Сали Помак са уронване престижа на партията, работа в интерес на друга партия и несъгласувани с ръководството изявлениая. Припомням Денис Номан е бил областен и общински председател на ДПС, както и кандидат за народен представител. Гюрсел Кърнак пък оглавяваше общинската партийна организация преди избора на Сали Помак. Раздорите в средите на хората на Доган настъпиха, след като д-р Ердинч Хаджиев реши да се върне начело на областната организация.


Коментирайте
Подобни новини
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Времето на 25 юни
Времето на 25 юни



Яндекс.Метрика