ФСГ „Васил Левски“ спечели градското първенство по футбол за 11-12 клас

23.03.2023 г. 08:57:42 ч.
/
ФСГ „Васил Левски“ стана шампион на общинските ученически игри по футбол за 11 и 12 клас. На финала на терена с изкуствена тревна настилка в Добрич икономистите победиха ЕГ „Гео Милев“.

7. СУ „Любен Каравелов”

Първите три отбора получиха флагчета и медали. Наградите връчи Иван Манолов от БФС - Добрич.

Шампионът получава право на участие в следващия, областен етап на ученическите игри.

Общинските ученически игри са финансирани изцяло от Община Добрич и са организирани от сдружение „Училищен спорт, туризъм и младежки дейности – Добруджа“.