ФУТБОЛ: "Черно море" спря победната серия на "Добруджа"

02.07.2022 г. 19:59:32 ч.
/
Първа загуба в предсезонната подготовка допусна "Добруджа" след три поредни победи. В четвъртата си контрола добричлии загубиха гостуването си на елитния "Черно море" на стадион "Тича" във Варна.

Домакините се наложиха с 2:1 с късен гол в края на мача. Те откриха чрез Мазир Сула малко преди почивката. В 67 мин. Андриан Димитров завърши бързата контраатака на добричлии и изравни резултата. В последната минута Николай Златев донесе победата на "Черно море".

След седмица в последната си контрола "Добруджа" ще гостува на дубъла на шампиона "Лудогорец" в Разград.
Снимка:chernomorepfc.bg