ФУТБОЛ: Черноморец (Балчик) продължава напред за Купата на АФЛ след разгром над Спартак (Варна)

28.10.2015 г. 09:32:08 ч.
/
Черноморец (Балчик) победи с 8:0 Спартак (Варна) в Междуобластната квалификация за турнира на Купата на Аматьорската лига. Мачът се игра на стадион Дружба в Добрич при закрити врати заради наказание на варненския тим. Дори представители на медиите не бяха допуснати да проследят развоя на срещата. Балчиклии решиха изхода на мача още до почивката, когато водиха с 5:0. През втората част добавиха още 3. Голмайстори за Черноморец в мача бяха Ивайло Лазаров, Виктор Митев и Валентин Веселинов по две попадения и Васил Тачев и Явор Колев – по едно.
Следващият съперник на момчетата на Георги Иванов-Геша ще бъде победителят от двойката Светкавица (Търговище) - Бенковски (Бяла).

снимка: Марияна Върбанова