ФУТБОЛ: Четвърта поредна загуба за Добруджа (ВИДЕО)

29.08.2015 г. 21:22:15 ч.
/
Добруджа записа четвърта поредна загуба, след като днес отстъпи с 0:1 от Локомотив (Горна Оряховица). Както и предишното домакинство срещу Помориe, и днешният мач не предложи особени интересни моменти за зрителите. През първата част единственият удар отправен към една от двете врати бе на Райнов от Локомотив, но топката мина над вратата на Добруджа. Пет минути след подновяването на игра Байдаков получи хубав пас и останал сам срещу вратаря на домакините стреля в тялото му. В 57-та минута железничарите стигнаха до попадение, което обаче бе отменено заради засада. Все пак в 65-та минута след центриране от корнер, топката попадна у Байдаков и той от три метра вкара с глава за 0:1. Добруджанци опитаха да върнат попадението, но силите им стигнаха само до два удара с глава – на Копаранов и Димов, които не затрудниха вратаря Колев. Наставникът на „жълто-зелените” Димчо Ненов дори пусна в игра и 17-годишния нападател Дяко Дяков, но за двайсетте минути на терена младокът успя да играе с топката не повече от 2-3 пъти. В 82-та минута Байдаков можеше да се разпише още веднъж, но ударът му от границата на пеналта срещна напречната греда. Така добруджанци загубиха в четвърти пореден мач и останаха на 13-та позиция във временното класиране. Недоволни от този факт, след края на срещата агитката на Добруджа поиска оставката на ръководството на клуба.