ФУТБОЛ: Интер с втора поредна победа в СИ "В" група

31.08.2015 г. 12:22:55 ч.
/
Интер (Плачидол) записа втори пореден успех в Североизточната В група. Вчера Момчетата на Радо Боянов победиха с 2:0 като гост ФК Две Могили в среща от третия кръг на първенството. Новото попълнение в тима Интер Диян Генчев бе в основата на първия гол - в 40-ата минута той центрира от корнер, Дилян Георгиев засече с глава и вкара за 0:1. Още в началото на втората част  Интер стигна до втори гол, след като Симеон Неделчев засече центриране на Иван Мартинов. В 60-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа, но стражът на добруджанския тим Християн Христов спаси удара.
Лидерът в групата Черноморец (Балчик) се наложи с 1:0 над тима на Ботев (Нови пазар). Васил Тачев реализиара победното попадение четири минути преди края, а гостите играха близо час с човек по-малко. Срещата се игра на стадиона в курортен комплекс “Албена”, заради ремонта на съоръжението в Балчик.
Калиакра записа първа загуба от началото на първенството, след като отстъпиха като гост на Светкавица в Търговище с1:0.
Въ врвменното класиарне водач е Черноморец Балчик с 9 точки и голова разлика 7:0