ФУТБОЛ: Симеон Петров от „Добруджа“ отново е извикан в националния отбор

20.05.2022 г. 09:20:31 ч.
/
Симеон Петров от „Добруджа“ е включен в проектонационалния отбор на България за момчета, родени през 2008 г. Тренировъчният лагер ще се проведе от 30 май до 2 юни във Варна. Това е трета повиквателна за националния отбор за Симеон Петров през тази година.

Той е част от шампионския състав на „Добруджа“, който спечели първенството на зона Варна за деца, родени през 2008 г. Отборът, воден от треньора Стефан Славов, завърши сезона непобеден след 14 победи и 2 равенства. Това осигури на децата на „Добруджа“ първото място в Североизточна България.