Начало >Добруджа >Общество

Газоподаването в Добрич е възстановено

24.11.2022 г. 15:06:03 ч.
/
Газоподаването в Добрич е възстановено
Газоподаването в Добрич е възстановено.
Обещанието изпълнено.
Благодаря на ръководството на Булгартрансгаз, че си удържаха на думата!

Това написа във фесбук профила си народният представител от „Демократична България“ Албена Симеонова. Избраната от добрички регион Симеонова влезе в преговори с  Булгартрансгаз във връзка с обявената профилактика и спиране на газа за срок от три дни.

В средата на втория ден профилактиката е приключила. На сайта на газовото дружество пише: Край на събитието 2022-11-24T14:00:00+02:00
От централата на „Булгартрансгаз” ЕАД потвърдиха за радио „Добруджа“, че подаването на газ към 14.00 е възстановено.Нужно е технологично време за да стигне до всички абонати, обясни специалистът.

Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика