ХАНДБАЛ: Добруджа бе равностоен на Раднички само първото полувреме

27.11.2015 г. 22:08:48 ч.
/
Хандбалистите на Добруджа загубиха от Раднички (Крагуевац) с 37: 22 в първия мач от 1/16 финалите от Чалъндж къп. Добруджанци успяха да се противопоставят на сърбите само през първата част, която завърши при резултат 14:12 за домакините. След почивката сръбските хандбалисти увеличиха преднината си, за да затворят мача при убийствената разлика от 15 гола. Най-резултатен за Добруджа бе Джошкун Якубов, който вкара 11 гола. По три попадения реализираха Станислав Добрев и Веселин Станков. Утре от 18.00 часа е втората среща, която също ще се играе в Крагуевац.