ХАНДБАЛ: Добруджа срещу немци и Спартак на турнира в Бургас

02.09.2015 г. 10:47:42 ч.
/
Днес и утре  в Бургас ще се проведе второто издание на турнира „Тодор Хънков”. Сред участниците в надпреварата е и отборът на Добруджа. „Жълто-зелените” са във втора група, заедно с отборите на варненския Спартак и немския Пархам. В другата са шампионът Фрегата (Бургас) и носителят на купата Локомотив (Варна). Добруджа ще изиграе два двубоя днес. От 15:15 часа срещу Спартак, а от 17.15 часа е срещата с немския тим. Финалният двубой, в който ще се срещнат победителите от двете групи, е утре от 12:45, като преди него – от 11.00 часа е мачът за 3 и 4 място. Веднага след финалната среща, от 14:00 часа е награждаването.
Това са първите мачове за състезателите на Георги Андреев от началото на подготовката. Първенството започва на 19 септември.