ХАНДБАЛ: Добруджа загуби във Варна след драма в края

15.11.2015 г. 09:11:53 ч.
/
Хандбалистите на Добруджа загубиха по много драматичен начин гостуването си на Локомотив във Варна. На полувремето домакините имаха преднина от една точка, но през втората част добруджанци успяха да поведат, като в един момент имаха преднина от 4 гола. Момчета на Георги Андреев водиха в резултата минута преди края на мача с 29:28, но железничарите успяха да изравнят, а в последната секунда на двубоя да стигнат и до победата – 30:29. Така Добруджа остана с 6 точки във временното класиране след 3 победи и 2 загуби.
Източник:Радио ДОБРУДЖА