КАНАДСКА БОРБА: Успешно представяне за добричлии на турнира в Кърджали

13.09.2015 г. 18:07:29 ч.
/
Успшено представяне регистрираха състезателите на новосформирания добрички клуб по канадска борба „Хищник” на интеграционния турнир за хора с увреждания „Воля за победа”, който се проведе днес в Кърджали. Захари Стоянов и Мустафа Мехмедалиев записаха второ и четвърто място в кат. – дясна ръка над 80 кг. Стоянов се задоволи със сребърен медал, след като загуби финала от Марин Пейчев от Горна Оряхвица. Той заяви, че е доволен от представянето на Мехмедалиев, за когото това беше дебютно състезание. Около 60 състезатели от цялата страна участваха в турнира в Кърджали.