Начало >Добруджа >Общество

Кметът дари със златни монети първото бебе на Добрич за 2023 г.

23.01.2023 г. 15:53:51 ч.
/
Кметът  дари със златни монети първото бебе на Добрич за 2023 г.
По традиция първото бебе за годината получи от Община Добрич подарък. Днес кметът Йордан Йорданов поздрави щастливите родители за втората им рожба и пожела на цялото семейство да са здрави.
Момченцето се казва Добромир и се е родил на 3 януари с тегло 3900 и ръст 53 см. Той е втората рожба на 35-годишната Десислава Георгиева от Добрич.
По традиция кметът дари първото бебе на Добрич за годината с комплект от златни монети.
Благодаря на Десислава и Николай за гостоприемството. С радост да отглеждат и двете си деца – Александра и Добромир, написа в профила си във фейсбук кметът.

Коментирайте
Подобни новини
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни



Яндекс.Метрика