Начало >Добруджа >Общество

Кметът дари със златни монети първото бебе на Добрич за 2023 г.

23.01.2023 г. 15:53:51 ч.
/
Кметът  дари със златни монети първото бебе на Добрич за 2023 г.
По традиция първото бебе за годината получи от Община Добрич подарък. Днес кметът Йордан Йорданов поздрави щастливите родители за втората им рожба и пожела на цялото семейство да са здрави.
Момченцето се казва Добромир и се е родил на 3 януари с тегло 3900 и ръст 53 см. Той е втората рожба на 35-годишната Десислава Георгиева от Добрич.
По традиция кметът дари първото бебе на Добрич за годината с комплект от златни монети.
Благодаря на Десислава и Николай за гостоприемството. С радост да отглеждат и двете си деца – Александра и Добромир, написа в профила си във фейсбук кметът.

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика