Начало >Добруджа >Общество

Мая Димитрова: Гласувах за по-добро бъдеще за Добрич, Добруджа и България (ВИДЕО)

27.10.2024 г. 10:35:59 ч.
/
Мая Димитрова: Гласувах за по-добро бъдеще за Добрич, Добруджа и България (ВИДЕО)
Кандидатът за депутат от „БСП-Обединена левица” зa 8 МИР - Добрич Мая Димитрова упражни правото си на вот в секция 57 в ДГ 12 в Добрич. Гласувах за по-добро бъдеще за Добрич, Добруджа и България. Дадох гласът си за достъпно здравеопазване, за достъпно образование за всеки, за по-добра социална политика и справяне с демографската криза, за една по-добра и по-спокойна България. Гласувах и за една по-добра съдебна система”, заяви тя.
Кандидатът за депутат Мая Димитрова изрази надежда избирателната активност днес да бъде по-висока в сравнение с тази от последните избори Всеки глас е важен. За да се преодолее купеният вот има нужда от по-висока избирателна активност, заяви тя.

Репортаж на Даниела Русева и Стефан Калев

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Времето на 25 юни
Времето на 25 юни
ПМГ „Иван Вазов“ организира Лятна академия за бъдещи петокласници
ПМГ „Иван Вазов“ организира Лятна академия за бъдещи петокласници
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика