Милица Мирчева с второ място на Полумаратона в Карлови Вари

22.05.2023 г. 19:33:07 ч.
/
Милица Мирчева спечели сребърен медал от Полумаратона в Карлови Вари, Чехия. Добричлийката финишира за време 1.14.41 ч., като първото място зае полякинята Александра Лисовска с време 1.13.24 ч. Трета в дистанцията при жените финишира белгийката Хане Вербруген.
Полумаратонът се проведе в известния спа курорт Западна Чехия. В надпреварата участваха атлетки от Германия, Белгия, Полша, Словакия и Чехия.
Седмица по-рано Милица участва на Маратона във Варна, където се включи в 10-килиметрвата дистанция и стана първа.