Мъж наръга многократно с нож 15-годишна в Перник

18.01.2016 г. 13:19:05 ч.
/
Мъж наръга многократно с нож 15-годишна в Перник
15-годишно момиче е било намушкано повече от 10 пъти с нож на спирка в Перник, съобщава Нова телевизия. Тя е била нападната от неин познат, който вече е задържан. Няма опасност за живота на момичето.  Инцидентът е станал тази сутрин на спирка на градския транспорт. Момичето и мъжът, за когото има информация, че е на 28 години, стояли на спирката и с пристигането на автобуса той започнал да забива ножа в тялото на момичето, след което го завлякъл вътре. Твърди се, че по тялото на момичето имало повече от 10 прободни рани. Сигнал за инцидента е подаден от пътник в автобуса. Шофьорът свалил табелата с желанието да закара по-бързо пострадалата в болница, но в това време дошли полиция и линейка. 
Снимка:i2.offnews.bg
Източник:OFFNEWS

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика