Начало >Добруджа >Регионални

Наемателите на ресторант „Моби Дик” са двамата пострадали при свлачището в района днес

09.08.2022 г. 13:33:16 ч.
/
Наемателите на ресторант „Моби Дик” са двамата пострадали при свлачището в района днес
Наемателите на заведението „Моби Дик” в Албена са двамата пострадали при свличането на земни маси, които се активираха днес около 10.30 часа и ресторантът се смъкна до морския бряг. Това предава репортер на радио „Добруджа”. Мъжът е бил измъкнат веднага от екипите на Пожарната, а жената, която е била затисната между две хладилни витрини и е пострадала по-сериозно, е измъкната по-късно. И двамата са настанени в болнични заведения в Добрич и Варна, без опасност за живота.
В момента следствените органи извършват оглед на мястото на инцидента. Предстои разчистване на пътната настилка, за да могат плажуващите от другата страна на заведението да излязат от там. Всички заведения в района ще останат затворени до изясняване на това, дали има вероятност за нови свлачищни процеси в района, каза комисар Дарин Димитров - директор на РДПБЗН – Добрич. 

Коментирайте
Подобни новини
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел



Яндекс.Метрика