Начало >Добруджа >Общество

Не изхвърляйте незагасена жар в контейнерите за смет, апелират от общината

25.11.2013 г. 15:32:00 ч.
/ ИА Добруджа
Не изхвърляйте незагасена жар в контейнерите за смет, апелират от общината
Община Добрич се обръща с молба към гражданите да не изхвърлят незагасена жар в контейнерите за смет. Със захлаждането на времето ставаме все по-често свидетели на запалени контейнери, които след това се амортизират и не могат да бъдат използвани по предназначение. Унищожаването на контейнерите оскъпява дейностите по почистването на град Добрич и налага търсене на допълнителни средства за тяхното подменяне. Нещо повече, изхвърлянето на горящите въглени повишава опасността от пожари. По този повод, община Добрич разчита на гражданската съвест на добричлии и отговорно отношение към общинската собственост, която е на всички ни и нейното унищожаване води до негативи за всеки един от гражданите на Добрич. Убедени сме, че добричлии са добросъвестни и няма да позволят техните пари да бъдат пропилявани, заради нелепи и необмислени постъпки, които не позволяват на нашия град да се развива и да върви напред.


Коментирайте
Подобни новини
Заради ремонти утре преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Заради ремонти утре преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Времето на 24 юни
Времето на 24 юни
Отборът на СУ „Любен Каравелов“ – Добрич със сребърни медали на националното състезание „Млад спасител“
Отборът на СУ „Любен Каравелов“ – Добрич със сребърни медали на националното състезание „Млад спасител“
С бране на билки в местността Суха река започнаха Еньовските празници в „Стария Добрич“ (ВИДЕО)
С бране на билки в местността Суха река започнаха Еньовските празници в „Стария Добрич“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика