Нова победа за „Вики Бойс“ на отборните турнири по тенис

29.06.2022 г. 08:51:40 ч.
/
Нова победа за „Вики Бойс“ на отборните турнири по тенис
На кортовете на тенис клуб "Добруджа" се проведе втори турнир за годината от веригата SPEEDY Отборни турнири за любители. В него участваха тимове от Велико Търново, Шабла, Варна и Добрич. След оспорвани битки в групова фаза и двубои всеки срещу всеки, победител за втори път стана местният отбор "Вики бойс", в състав Виктор Дойчев, Павлин Петров и Иван Николов. На второ място се класира друг отбор от Добрич - "Рапанче", за които играха Михаил Йовев, Томислав Пеев и Красимир Недялков. Следващият турнир от веригата ще бъде в Стара Загора.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика