Начало >Добруджа >Криминални

Отново дрогирани зад волана установиха добричките полицаи

04.05.2018 г. 11:46:25 ч.
/
Отново дрогирани зад волана установиха добричките полицаи
Двама души, управлявали автомобили, след употреба на наркотици, са установени вчера в Добрич. Около 17:20 часа е извършена проверка на лек автомобил „Форд”. В хода на проверката в пътника в автомобила е установено бяло прахообразно вещество с тегло 0,1 грама, реагиращо на амфетамин. С полицейска мярка за срок от 24 часа е задържан криминално проявеният  К.Ц. (24 г.) от град Добрич. При извършената проверка на водача на автомобила за употреба на наркотични и упойващи вещества, тестът отчита положителен резултат за употребата на канабис. С полицейска мярка за срок от 24 часа е задържан П.М. (29 г.) от град Варна.
Около 21:00 часа е спрян за проверка лек автомобил „Ауди” с добричка регистрация. При извършена проверка на водача на автомобила за употреба на наркотични и упойващи вещества, теста отчита положителен резултат за употребата на канабис. С полицейска мярка за срок от 24 часа е задържан криминално проявеният М.Х. (19 г.) от град Добрич. От извършената справка в информационните масиви на МВР е установено, че регистрационните табели на МПС са издадени за друг автомобил.

Коментирайте
Подобни новини
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич



Яндекс.Метрика