Отново призови места за лекоатлетите на "Добруджа"

05.05.2015 г. 16:38:48 ч.
/
Поредни призови места завоюваха състезателите на СКЛА „Добруджа”. В седмото издание на мемориала „Цветанка Христова” в София Георги Димов зае второ място в мятане диск при юношите старша възраст. Неговият резултат бе 40,75м. В турнира „Никола Вълчанов” в Габрово, Михаил Михалев участва при юношите старша възраст в тласкането на гюлле. Неговият резултат от 16,55 също му отреди второ място. Стоян Владков (на снимката) при мъжете участва в нетрадиционната за него дисциплина 400 м. Той направи много добро бягане и беше добра конкуренция на спринтьорите. В класирането се нареди на четвърто място. Владков участва и на ХІІІ-ти мемориал „Веселин Даскалов” в град Луковит, където в дисциплината 1 500 м. се класира на второ място с време 4,13 мин.
Източник:Вестник ГЛАС