Начало >Добруджа >Общество

Подлезът до ОУ "Христо Ботев" в Добрич вече има нов облик (ВИДЕО)

21.11.2024 г. 16:55:21 ч.
/
Подлезът до ОУ "Христо Ботев" в Добрич вече има нов облик (ВИДЕО)
Подлезът до ОУ "Христо Ботев" в Добрич вече изглежда по различен начин. Той бе изрисуван от учениците от школата на Радослав Рудачев - Руди "ART HERO" в Добрич. Резултатът е  част от проект,  осъществен съвместно с община град Добрич. След няколко седмичен труд подлезното пространство е напълно променено, казва Радослав Рудачев.
Ванеса Петкова е на 13 години и учи в ОУ "Христо Ботев" в Добрич. Споделя, че с удоволствие се е включила в промяната на пространството в подлеза, през  който преди не си е позволявала да минава.
Богдан Станев, дванадесетокласник от ЕГ  "Гео Милев" споделя, че участието  му в този проект е удоволствие за него. Така, както изглежда подлеза в момента, е едно по-безозпасно  място. С работатa си оставяме послание, чувство и емоция, допълва той, като изразява надежда жителите на Добрич да пазят чисти подлезните пространства в града.


Репортаж на Даниела Русева и Преслав Димитров

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика