Начало >Добруджа >Общество

Пореден вандалски акт в детско заведение в Добрич

01.10.2019 г. 10:54:47 ч.
/
Пореден вандалски акт в детско заведение в Добрич
Детска ясла №4 „Щастливо детство“/Филиал 1/ осъмна със счупена пързалка, което за пореден път помрачи настроението на екипа на яслата и на родителите, чиито деца посещават детското заведение. Вандали са счупили новото детско съоръжение, което бе закупено от Община Добрич и допринасяше за забавни детски игри и атмосфера. Такива детски съоръжения бяха осигурени от Общината за всички детски ясли в Добрич. Детската ясла се намира в двора на 26 детска градина и няма висока ограда, което вероятно улеснява недобросъвестните действия на някои съграждани.
Община Добрич призовава за пореден път да бъдем добри стопани и да пазим изграденото. Нека възпитаваме децата си да се отнасят с грижа и внимание към общите блага, защото това е пътя за превръщането на Добрич в по– уютен и подреден град.
Единствено и само от всички нас зависи да живеем в уреден и чист град!, посочват от Община град Добрич 
Източник:Община ДОБРИЧ

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре



Яндекс.Метрика