Начало >Добруджа >Общество

Предлагат нова процедура за избор на управител на "Градски транспорт - Добрич"

13.02.2024 г. 09:59:27 ч.
/
Предлагат нова процедура за избор на управител на "Градски транспорт - Добрич"
Да бъде открита нова процедура за провеждане на конкурс за управител на „Градски транспорт – Добрич“. Такава докладна записка внася за одобрение на предстоящото заседание на Общински съвет, заместник-кметът Павел Павлов. Причината е, че на миналото заседание през януари, съветниците не одобриха  предложението на Конкурсната комисия за избор на управител на „Градски транспорт Добрич“ ЕООД. Припомняме, конкурсът бе спечелен от досегашния управител Катя Петкова.
 
Случилото се през януари налага да се открие нова процедура за провеждане конкурс за управление и контрол на общинското дружество и отново да се назначи временен управител на „Градски транспорт Добрич” ЕООД. Предложението на общинското ръководство е това отново да бъде Катя Петкова, като тя да бъде начело на дружеството до приключване на конкурса и вписването на новоизбрания управител в Търговския регистър.

Заседанието на Общински съвет, на което трябва да бъде гласувано предложението за нов конкурс, е на 19 февруари.

Коментирайте
Подобни новини
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе  на 1 юли в Добрич
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе на 1 юли в Добрич
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Безплатни консултации и информационни материали  в Добрич в Деня за борба с наркотиците
Безплатни консултации и информационни материали в Добрич в Деня за борба с наркотиците



Яндекс.Метрика