Начало >Добруджа >Общество

Проект за пълен неутралитет внесоха депутати от Атака

30.08.2013 г. 15:30:00 ч.
/ ИА Добруджа
Проект за пълен неутралитет внесоха депутати от Атака
Народните представители от АТАКА Николай Александров и Калина Балабанова внесоха в деловодството на Народно събрание проекта за решение за обявяване на пълен неутралитет и неизпращане на български военни контингенти при евентуален военен конфликт в Близкия изток.В писмото до председателя на НС Михаил Миков се казва:
На основание чл. 86, ал. 1 от Конституцията на Република България и чл. 78, ал. 1 от ПОДНС внасяме проект за решение за обявяване на неутралитет, неизпращане на български военни контингенти и формирования, забрана за предоставяне на територии, военни бази и/или цивилни съоръжения във връзка с евентуален военен конфликт в Близкия изток и мотиви към него.
Проектът за решение да бъде предоставен за разглеждане и приемане съгласно установения ред, искат депутатите


Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика