Начало >Добруджа >Регионални

Първия си випуск абитуриенти изпраща СУ “Никола Вапцаров“ в Карапелит

13.05.2022 г. 08:35:24 ч.
/
Първия си випуск абитуриенти изпраща  СУ “Никола Вапцаров“ в Карапелит
Церемония за изпращането на първите си абитуриенти организира ръководството на Средно училище „Никола Вапцаров“ в село Карапелит в община Добричка. Началото на тържественото събитие е днес в 11.00 часа.
Зрелостниците със специалност „Производство на растителни масла, маслопродукти и етерични масла“ завършват средното си образование с придобита професионална квалификация за професия  „Оператор в хранително-вкусовата промишленост“.
На официалното изпращане на първия випуск абитуриенти в учебно заведение на територията на община Добричка ще присъства и кметът Соня Георгиева.
Източник:Община Добричка

Коментирайте
Подобни новини
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море



Яндекс.Метрика