Начало >Добруджа >Общество

Среща-дискусия с ученици от Добрич за последиците от употребата на наркотични вещества

09.10.2024 г. 09:49:20 ч.
/
Среща-дискусия с ученици от Добрич за последиците от употребата на наркотични вещества
Във връзка с 10 октомври - Световен ден за психично здраве, Превантивно-информационен център по наркотични вещества и Общински съвет по наркотични вещества - Добрич, организират днес среща-разговор с токсиколога д-р Петко Загорчев на тема „Негативни последици от употребата на наркотични вещества“. Събитието ще се състои от 13.30 часа, в голямата заседателна зала на Община Добрич.
В дискусията ще участват ученици от гимназиален етап на обучение и ученици – доброволци по Национална програма за превенция на употребата на наркотични вещества VІІІ – ХІ клас „От връстници за връстници“ и училищни специалисти, преминали курс на обучение по двете Национални програми заложени в Националната стратегия за борба с наркотиците (2020-2024 г.).

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети



Яндекс.Метрика