Начало >Добруджа >Общество

„Светът е за двама” в Младежки център – Добрич на 14 февруари (ВИДЕО)

13.02.2024 г. 11:49:14 ч.
/
„Светът е за двама” в Младежки център – Добрич на 14 февруари (ВИДЕО)
За втора поредна година на 14 февруари в Младежки център – Добрич ще се проведе събитие под наслов „Светът е за двама”. То ще започне в 17.00 часа в зала 12, обясни за медийна група „Добруджа” Галена Христова – младежки доброволец. Тя е на 16 години, ученичка във ФСГ „Васил Левски” и е инициатор на събитието. Инициативата на 14 февруари е предназначена за тийнейджъри на възраст от 14 до 19 години. Екипът на Младежки център - Добрич и доброволците са подготвили разнообразни игри, забавления и предизвикателства.

Репортаж на Димитър Узунов и Преслав Димитров

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика