Начало >Добруджа >Регионални

Свлачището край ресторант „Моби Дик" в Албена се е активирало и е затрупало двама души

09.08.2022 г. 12:15:34 ч.
/
Свлачището край ресторант „Моби Дик" в Албена се е активирало и е затрупало  двама души
Свлачище в района на ресторант "Моби Дик" край Албена се е активирало  около 10.30 ч. днес. Заведението се е свлякло до морския бряг. Това съобщава община Балчик на своята фейсбук страница. По първоначални данни двама души са били затрупани, а пристигналите спасителни екипи са извадили мъж, чиято кола е била паркирана в района. В момента се опитват да стигнат до жена, която е между две хладилни витрини и е в стабилно състояние. В района е имало затрупани каравани и коли. Община Балчик е изпратила поисканата тежка техника. Екипи на "Пожарна безопасност и защита на населението“ от Албена и Балчик са на място и издирват други затрупани хора.


Очаквайте подробности!!!
Източник:Община БАЛЧИК

Коментирайте
Подобни новини
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел



Яндекс.Метрика