Начало >Добруджа >Култура

Три добрички училища с интерес към Седмицата на българското кино в библиотеката

14.01.2019 г. 15:23:38 ч.
/
Три добрички училища с интерес към Седмицата на българското кино в библиотеката
Ученици от 11 клас на СУ „Климент Охридски” в Добрич  се включиха в инициативата на РБ „Дора Габе” – Седмица  на българското кино с прожекции филми от колекция „Златни български филми”. Днес преди обяд за тях бе прожектиран филма  „Всичко е любов”. На 17 януари от 14 часа петокласниците от СУ „Любен Каравелов” ще видят един от най-гледаните български филми-„Хитър Петър”. В същият ден, от 10 часа, библиотеката ще посетят и осмокласници  от Езиковото училище в Добрич. Те все още не са избрали коя лента да гледат.
Прожекциите на филмите е във връзка с Деня на българското кино – 13 януари.
Снимка:24.kz

Коментирайте
Подобни новини
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект



Яндекс.Метрика