Начало >Добруджа >Общество

Ученици дебатират на тема "Възможно ли е да се справим с агресията в училище"

30.10.2013 г. 09:17:00 ч.
/ ИА Добруджа
Ученици дебатират на тема "Възможно ли е да се справим с агресията в училище"
Публичен дебат на тема „Възможно ли е да се справим с агресията в училище" ще се проведе утре от 10.30 часа в голямата зала на Община гр.. Добрич. Участниците са ученици от ХГ „Св. Св. Кирил и Методий" и ФСГ „Васил Левски". Дебатът е финалната част на проект „Училище без агресия – утопия или постижима реалност" на фондация „Медея" гр. Добрич, бенефициент на Община гр. Добрич по програма за финансиране на граждански инициативи. Двата отбора ще представят програми за справяне с агресията в училище, а дискусионният елемент ще бъде насочен към коментиране на стратегиите, търсене на слабите места, предлагане на алтернативи. Програма Дебати в Добрич има своята традиция още от 1995 г. Настоящият дебат е по формата policy debate.


Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика