Начало >Добруджа >Общество

Ученици от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ поздравиха областния управител за Деня на народните будители

30.10.2024 г. 10:15:50 ч.
/
Ученици от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ поздравиха областния управител за Деня на народните будители
В навечерието на празничния 1 ноември, петокласници от средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ в Добрич, придружени от техни преподаватели и библиотекаря на училището бяха гости на областния управител Румен Русев и го поздравиха с предстоящия празник.
Учениците демонстрираха своите познания за светлите личности, които са дали своя принос в развитието на духовността на българската нация. Те поздравиха областния управител с предстоящия празник. От своя страна Румен Русев благодари на възпитаниците на средното училище и им пожела да са здрави. Своите учители, художниците и писателите припознават днес като будители младите хора. Това те споделиха в разговор с Р. Русев, който още веднъж благодари за срещата.
Областният управител подари на децата сборник с детско творчество „С Йовковата бяла лястовица“ и им пожела да сбъдват мечтите си, водени от примера на учителите. 
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Заради ремонти утре преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Заради ремонти утре преди обед автобусите с номера 3, 4 и 14 няма да минават през ЖК "Дружба" 4
Времето на 24 юни
Времето на 24 юни
Отборът на СУ „Любен Каравелов“ – Добрич със сребърни медали на националното състезание „Млад спасител“
Отборът на СУ „Любен Каравелов“ – Добрич със сребърни медали на националното състезание „Млад спасител“
С бране на билки в местността Суха река започнаха Еньовските празници в „Стария Добрич“ (ВИДЕО)
С бране на билки в местността Суха река започнаха Еньовските празници в „Стария Добрич“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика