Успешно представяне за състезателите на КПС „Добруджа 2021“ от турнир във Варна

Възпитаниците на Антония Михова и Веселин Нейков спечелиха седем медала Турнира „Lucky hunt“
15.06.2024 г. 20:37:05 ч.
/
Отново успешно представяне за състезателите на Клуб по плувни спортове „Добруджа 2021“. Възпитаниците на Антония Михова и Веселин Нейков спечелиха седем медала Турнира „Lucky hunt“ във Варна.
Деянислава Василева завоюва три  сребърни медала - на 50 м свободен стил, както на 50 и 100 м гръб .
Максим Янков е със сребро на 50 м бруст, а Никола Петров спечели сребърен медал на 100 м бруст. Рая Василева също се окичи със сребърен медал на 50 м свободен стил, а Александра Матеева е с бронзов медал на 50 м свободен стил
Виктор Иванов  и Георги Желев са с покрит норматив на 200 м свободен стил, а Иван Добрев също е с много добро представяне и резултати.