Начало >Добруджа >Общество

Увеличените пенсии ще се изплащат от 7 до 20 юли

04.07.2022 г. 16:08:45 ч.
/
Увеличените пенсии ще се  изплащат от 7 до 20 юли
И през юли пенсиите ще се изплащат по електронен път от 7-о до 20-о число този месец, съобщиха от "Български пощи".
За да не се образуват опашки, от дружеството препоръчват възрастните хора да използват и следобедните часове, за да си получат парите, а не само сутрешните.

В съобщението се напомня хората да се съобразяват с графиците, които са налични в пощенските станции.

Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика