Начало >Добруджа >Общество

В аграрната гимназия обучението си започват 235 гимназисти (АУДИО)

16.09.2024 г. 15:04:39 ч.
/
В аграрната гимназия обучението си започват 235 гимназисти (АУДИО)
Професионална гимназия  по аграрно стопанство посрещна в първият учебен ден 235 гимназисти.
Новите ученици постъпили в 8-ми клас са 40, каза за радио „Добруджа“ Катя Пандерова- директор на училището.

Тази година имаше прием за четири специалности „Техник на селскостопанска техника“ , „Механизация на селското стопанство“ – дуална форма „Техник-растениевъд“ , „Растителна защита и агрохимия“ и „Техник-растениевъд“ – Специалност „Трайни насаждения“. Няма проблем с кадровата обезпеченост, посочва директорът.

Въпросът за телефоните в клас не представлява новост и не създава проблеми. С постоянство се постига това възпитание, категорична е Катя Пандерова.

Аудио:


Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре



Яндекс.Метрика