Начало >Добруджа >Общество

В гимназия „Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март

02.03.2021 г. 16:06:16 ч.
/
 В  гимназия „Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март
Ученици  и учители и от ПГ по ТС „ М. В. Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март – най-българския празник в историята ни, празник, който ни зарежда с порив за дълг и патриотизъм.
Програмата започна с образа на България – млада, красива и жива, носеща питка и житен клас в ръцете.  Презентация  за еничарството ни върна назад в робството,  а „Даваш ли, даваш….“ звучеше прочувствено в залата. С два танца участници в програмата поздравиха присъстващите и гордо развяха българското знаме.

Коментирайте
Подобни новини
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве



Яндекс.Метрика