Начало >Добруджа >Общество

В гимназия „Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март

02.03.2021 г. 16:06:16 ч.
/
 В  гимназия „Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март
Ученици  и учители и от ПГ по ТС „ М. В. Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март – най-българския празник в историята ни, празник, който ни зарежда с порив за дълг и патриотизъм.
Програмата започна с образа на България – млада, красива и жива, носеща питка и житен клас в ръцете.  Презентация  за еничарството ни върна назад в робството,  а „Даваш ли, даваш….“ звучеше прочувствено в залата. С два танца участници в програмата поздравиха присъстващите и гордо развяха българското знаме.

Коментирайте
Подобни новини
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите



Яндекс.Метрика