Начало >Добруджа >Общество

В гимназия „Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март

02.03.2021 г. 16:06:16 ч.
/
 В  гимназия „Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март
Ученици  и учители и от ПГ по ТС „ М. В. Ломоносов“ тържествено отбелязаха 3-ти март – най-българския празник в историята ни, празник, който ни зарежда с порив за дълг и патриотизъм.
Програмата започна с образа на България – млада, красива и жива, носеща питка и житен клас в ръцете.  Презентация  за еничарството ни върна назад в робството,  а „Даваш ли, даваш….“ звучеше прочувствено в залата. С два танца участници в програмата поздравиха присъстващите и гордо развяха българското знаме.

Коментирайте
Подобни новини
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Времето на 25 юни
Времето на 25 юни



Яндекс.Метрика