Влакът Варна - София е спрял между Мадара и Каспичан

17.01.2016 г. 11:15:47 ч.
/
Влакът Варна - София е спрял между Мадара и Каспичан
Бързият влак от Варна за София е спрял между Мадара и Каспичан поради липса на контактна мрежа, научи Радио Шумен. Композицията не се движи вече повече от час и половина. Пътниците са в самия влак и очакват влакът да продължи по маршрута си, но няма информация кога това може да се случи. Контактна мрежа няма и в района на Смядово, но в момента там няма минаващи влакове. Движението на общо осем влака в страната е преустановено. Аварийни екипи на националната компания „Железопътна инфраструктура” работят по разчистването на железния път и възстановяване на повредите в контактната мрежа в засегнатите участъци.
Информация на колегите от радио "Шумен"
 
Източник:ИА ДОБРУДЖА

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика