Начало >Добруджа >Общество

Вместо тролей, автобус ще ни вози по линия 124

26.11.2013 г. 11:08:00 ч.
/
Вместо тролей, автобус ще ни вози по линия 124
Промени в транспортната схема на Добрич утвърдиха общинските съветници на 26-то редовно заседание.Зам.-кметът Надежда Петкова внесе предложение тролейбусна линия 124 да бъде заменена с автобуси по същия маршрут. Управителят на „Тролейбусен транспорт" Митко Митев е внесъл докладна за трудностите които изпитва дружеството по утвърдената схема. Оказва се че имат недостиг на шофьори, наличните 16 не успяват да покрият разписанието. Автобусите по линия 124 ще тръгват отново от Тролейбусно депо на ул."Войвода Димитър Калъчлията" в 6.00 часа. Маршрутът завършва на обръщалото в кв. Добротица и пл. Тракийски. В пиковите часове автобусът ще минава на 30 минути, извън пика на 1 час.


Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика