Начало >Добруджа >Общество

Вместо тролей, автобус ще ни вози по линия 124

26.11.2013 г. 11:08:00 ч.
/
Вместо тролей, автобус ще ни вози по линия 124
Промени в транспортната схема на Добрич утвърдиха общинските съветници на 26-то редовно заседание.Зам.-кметът Надежда Петкова внесе предложение тролейбусна линия 124 да бъде заменена с автобуси по същия маршрут. Управителят на „Тролейбусен транспорт" Митко Митев е внесъл докладна за трудностите които изпитва дружеството по утвърдената схема. Оказва се че имат недостиг на шофьори, наличните 16 не успяват да покрият разписанието. Автобусите по линия 124 ще тръгват отново от Тролейбусно депо на ул."Войвода Димитър Калъчлията" в 6.00 часа. Маршрутът завършва на обръщалото в кв. Добротица и пл. Тракийски. В пиковите часове автобусът ще минава на 30 минути, извън пика на 1 час.


Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика