Начало >Добруджа >Общество

Вместо тролей, автобус ще ни вози по линия 124

26.11.2013 г. 11:08:00 ч.
/
Вместо тролей, автобус ще ни вози по линия 124
Промени в транспортната схема на Добрич утвърдиха общинските съветници на 26-то редовно заседание.Зам.-кметът Надежда Петкова внесе предложение тролейбусна линия 124 да бъде заменена с автобуси по същия маршрут. Управителят на „Тролейбусен транспорт" Митко Митев е внесъл докладна за трудностите които изпитва дружеството по утвърдената схема. Оказва се че имат недостиг на шофьори, наличните 16 не успяват да покрият разписанието. Автобусите по линия 124 ще тръгват отново от Тролейбусно депо на ул."Войвода Димитър Калъчлията" в 6.00 часа. Маршрутът завършва на обръщалото в кв. Добротица и пл. Тракийски. В пиковите часове автобусът ще минава на 30 минути, извън пика на 1 час.


Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре



Яндекс.Метрика