ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 взе очаквана победа (ВИДЕО)

21.11.2015 г. 19:25:27 ч.
/
Добруджа 07 победи Миньор Перник с 3:0 гейма ( в отделните части 25:20, 25:23 и 25:14).  Цели 16 точки реализира Димитър Маринков, който този мач бе най-стабилен и при посрещане и при атака(73 % ефективност ), следван от Мартин Атанасов -11 т. и Чернокожев-8 т. Въпреки очакванията, разликата в класите на двата отбора не бе така категорична, дори на моменти играчите на Миньор повеждаха в резултата. Най-завързано бе във втория гейм, когато резултатът вървеше точка за точка до 21:21, но след няколко успешни изяви на Маринков и Чернокожев и сгрешен сервиз от страна на перничани, добруджанци го затвориха при резултат 25:23. Пълно превъзходство демонстрираха играчите на Добруджа 07 в третата част, позволявайки на съперника да отбележи едва 14 т.Мирослав Живков заложи на стартов състав: Чернокожев, Чавдаров, Атанасов, Маринков, Хр.Енков като разпределител, Алекс Грозданов и либеро Николай Тодоров. В игра влязоха още Св.Арнаудов, Жулиен Георгиев, Георги Манчев и другото либеро Христо Христов.
Час и половина преди мача ръководството на УС на фенклуба раздаде членски карти, а феновете имаха възможност да си закупуват фенски артикули. Голям брой подаръци, подсигурени от GS Строймаркет бяха раздадени на зрителите в залата.
По програма на 27.11.15 от 18 часа Добруджа 07 гостува на Монтана Волей.
Вижте изявленията на Христо Христов, Николай Тодоров, президента Галин Господинов, пом.треньора Калоян Костадинов и члена на УС на фенклуба Пламена Господинова.

Източник:Радио ДОБРУДЖА